Vstupenky

Vstupenky na benefiční představení je možno zakoupit na www.slevomat.cz. Vstupenky lze zakoupit do přízemí nebo na balkon, konkrétní sedadlo si vyberete přímo na místě. Divadlo má bezbariérový přístup a 10 míst vhodných pro diváky na vozíku.

Celá částka je benefičním výtěžkem pro dílnu Lemniskáta.

Ceny vstupenek:

  • Dospělý: 200,-
  • Dítě do 130 cm: 100,-
  • Divák s průkazem ZTP: 100,- (počet míst pro invalidní vozík je 10), zvažte, zda můžete sedět na běžném místě, či potřebujete rezervovat místo pro vozík
  • Divák s průkazem ZTP/P: 100,- a doprovod 200,-

Při koupi vstupenky přes slevový portál dostanete za svou platbu voucher, za který po kontrole na doprodejové pokladně dostanete vstupenku na představení a usadíte se na zvolené místo. Sedadla v sále nejsou číslovaná.

Prosíme diváky, kterí potřebují bezbariérový vstup do divadla, aby se nahlásili předem na mail pekarkova.k@tsmirabel.cz, abychom mohli zajistit otevření a obsloužení výtahu do divadla.

Pro zakoupení vstupenky ZTP zvolíte na Slevomatu variantu dětské vstupenky a při kontrole voucheru předložíte také průkaz ZTP.

Divadlo u Salesiánů bohužel nemá vlastní pokladnu, není tedy možné koupit si vstupenky na představení v předstihu tam. Doprodej vstupenek v den představení bude probíhat ve foyer divadla od 17:45. Představení začíná v 18:30, po tomto čase lze vstupenku zakoupit u šatnáře.